20 Şubat 2013

Avivasa Emeklilik İşsizlik Sigortam Haber Verilmeden İptal Edildi!

AVIVASA'dan otomatik yenilemeli işsizlik sigortası yaptırdım. 2. yıl poliçenin yenilenmediğini fark ettim. Konu ile ilgili yaptığım araştırmanın sonuna (ki bu araştırma AVIVASA çağrı merkezi ve bölge müdürlüğü arasında gidip gelmek zorunda kaldığım, şikayetimin parça parça alındığı, bana yanlış bilgi verildiği, 3-4 görüşme sonunda edinebildiğim bilgilerdir) kredi kartımdan tahsilat yapılamadığı için poliçemin iptal edildiği söylendi. "Bana bu konuda uyarı gelmedi" dedim. "Yollamamız gerekirdi, o halde bildirim kontrolü yapalım" dediler.


Bugün arandım ve "bu poliçelerde bildirim uyarısı yoktur" dendi. Bu konuda uyarı olmadığına dair poliçe yapılırken uyarılmadım. Şikayetçiyim.

Arzu 62 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi06 Mart 2013

    Hayat Poliçesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Arzu06 Mart 2013

    Telefonda yaptığım poliçenin hiçbir ayrıntısı bana poliçe yapılırken aktarılmadı. Özellikle ödeme kredi kartında çekilemediği durumda poliçenin iptal edileceği bilgisi aktarılmadı. Poliçe evrakları adresime yollanmış ama adres yetersiz diye geri dönmüş. Bu bilgide bana iletilmedi. Adresim doğru ve diğer tüm firmaların evrakları bana ulaşıyor. Avivasa yaptığım 6-7 görüşme boyunca bana geçerli bir açıklama yapamadı. Poliçemi hiçbir koşulda aynı koşullarda yenilememekte ısrarlılar. Şu durumda 2012 yılı için poliçem tek taraflı iptal edilene kadar benden tahsil edilen ödemeleri geri istiyorum. Firmadan şikayetçiyim. Ödemeleri geri istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön