17 Mayıs 2016

Avivasa Emeklilik İptalde Kesinti Olmayacaktı!

2013 yılının 5 ayın 17'sinde banka dan ihtiyaç kredisi çektiğimde, bireysel birikim hakkın da banka da ki arkadaş bilgi verdi. İstediğin zaman paranızı geri alabilirsiniz söylendi. 1 buçuk sene önce paraya sıkıştım Avivasa Emeklilik'ın çağrı merkezini aradım üyeliğimin iptalini istedim ana param dan kesintiler olacağını söylediler.

3 senenizi doldurursanız hem anaparanızı + devlet katkınızı eksiksiz alırsınız söylediler. Bu gün tarih 17.05.2016 çağrı merkezinin ile görüştüm kesintiler olacağını söylediler. Bu arada telefon kayıtlarında geçmişe dönük konuştuğumuz kayıtlar da ellerinde vardır. Ya biz insan oğlunu saf yerine koyuyorlar ya da çok uyanıklar.

Enis taşkın

Enis 404 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön