27 Şubat 2013

Avivasa Emeklilik İptal İşlemini Yapmamış!

Avivasa bes sisteminden ayrılmaya karar verdim. meğer zorlu bir yola girmişim. çünkü müşteri hizmetleriyle ilk görüşmemde 3 gün içinde arayacakları söylendi. 3 gün sonra bir bayan aradı ve beni ayrılmamam konusunda ikna etmeye çalıştı. ayrılmak istediğimi söylediğimde 4 iş günü içerisinde bir belge faxlayacaklarını bu belgeyi doldurup geri fax lamam gerektiği söylendi.


Onu da yaptım. daha sonra 7 ile 20 iş günü içerisinde paramın hesaba yatırılacağı söylendi. şuan belgeyi yolladığım 9-10 gün oldu ama internet şubesinden girdiğimde aktif kullanıcı olarak görünmekteyim. hesabım durdurulmamış bile. müşteri hizmetlerini aradığımda çıkış işlemleri devam ettiği için aktif olduğumu söylediler.

Serhat 94 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi01 Mart 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön