14 Şubat 2013 #1630440

Avivasa Emeklilik İptal İşlemimi Dikkate Almıyor!

Yaklaşık 3 aydır Avivasa kabusu yaşıyorum.müşteri hizmetlerini arayarak sistemden çıkmak istediğimi söyledim.Önce bana paramın 20 iş günü içinde yatırılacağı söylendi.hemen ardından yaptığım görüşmede sistemsel sorunları olduğunu, talebi yerine getiremediklerini, ilerleyen günlerde tekrar aramam gerektiğini söylediler.


Tatmin edici bir açıklama yapılmıyor. İşlemlerim dikkate alınmıyor. Dilediğim zaman sistemden çıkma hakkım olduğuna göre, şu durumda mağdur ediliyorum. Biz bu birikimleri zor günlerimiz için yapıyoruz. Eğer şu durumda ağır bir hastalık veya benzeri bir ihtiyacım olsaydı çaresiz kalacaktım. Bu denli hassas bir sektörde bu kadar keyfi uygulamalar olmamalı.

Mehmet 203 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi22 Şubat 2013

    Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön