27 Mart 2013 #1710588

Avivasa Emeklilik İptal İşlemi İçin Oyalıyor!

55 aydır bağlı bulunduğum Avivasa bireysel emekliliğimi iptal ettirmek için geçen Cuma günü ilgili birimle görüştüm,3 iş günü içinde mail atacaklarını,maille yolladıkları iptal başvurusu formunu doldurup gönderdikten sonraki 5 iş günü içinde de cevap vereceklerini, daha sonrasında da parayı alabilmem için 20 iş günü beklemem gerektiği söylendi.


Ben tıkır tıkır her ay zamanında öderken iptal etmek istediğimde niçin bu kadar süre bekliyorum. Çok yanlış bir uygulama bence. Bu arada 3 iş günü bu gün itibarı ile doluyor ve daha mail gelmiş değil,yarın ola hayrola.Yarına kadar mail gelmez ise yasal olan yollardan hakkımı arayacağım.Bir daha da Kasko haricinde sigorta mı?

Erkan 384 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi01 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön