02 Nisan 2013 #1721012

Avivasa Emeklilik İade İşleminde İlgisiz Davranıyor!

İsteyerek girdiğim Avivasa dan maalesef zor günler yaşadığım için çıkmak zorunda kaldım. Nedeni, Akbank tan çektiğim kredimi iki aydan beri ödeyememiş olmamdır. Avivasa 01.03.2013' de evraklarımın ulaştığını söylediler. Aradan 1 hafta geçti tekrar aradım, maksimum 20 iş gününde verilen banka numarasına yatırılacağını söylediler.


Her ihtimale karşı 7 günde bir aradım.Sonun da 20 iş günü geçtiğimiz perşembe günü doldu ve tekrar aradım.Verdikleri cevap, belirli bir zaman veremedikleriydi. Yetkiliyle görüşmek istedim bağlamadılar.Ödeme henüz yapılmadı. Akbank, mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Bir cevap alamadığım için ve beni bu duruma sürükledikleri için Avivasa ya dava açıyorum.

Ersin 162 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi10 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Ersin04 Nisan 2013

    Telefonda bir cevap alamadığım gibi burada da cevap verme tenezzülünde bulunmuyorsunuz... TeknoSA da yıllarca çalıştım Akbank' la bir çok çalışmam oldu. Ve benimsediğim için Avivasa ya üye oldum ama olan bu duruma gerçekten çok üzülüyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön