18 Şubat 2013 #1639178

Avivasa Emeklilik Hayat Sigortası İptali Yaptım Param Ödenmiyor!

Ben akbank samsun merkez şubeden 95000 tl konut kredisi kullandım. Kredi işlemleri yapılırken konut kredisine bağlı hayat sigortası yapılmasının zorunlu olduğu, bunu da merkezin yaşa göre otomatik belirlendiği söylendi. 10 yılın tamamına yapılacağının söylenmesine rağmen 5 yıllık indirim alındı.


Kredi kullandım ama yaklaşık dokuz ay sonra kredimi başka bir bankaya transfer ettim. Hayat sigortasının iptali için dilekçe alındı benden. Yaklaşık bir hafta sonra Avivasa tarafından işlemi vaktinden önce iptal ettiğim için paranın iadesini yapmayacaklarını söylediler. Bana bununla alakalı hiç bir bilgi verilmedi. Kaç kez iade için başvurmama rağmen sonuç alamadım. Hakkımı helal etmiyorum. Resmen haksız kazanç.

Hikmet 1.894 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet19 Şubat 2013

    Bana ödeme yapılamıyacağına dair yazılı bir belge gönderirmisiniz,bu aşamadan sonra hakkımı mahkemede aramayı düşünüyorum....

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi19 Şubat 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Hayat Poliçesi ile ilgili 15/02/2013 tarihinde bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön