18 Ekim 2013

Avivasa Emeklilik Haksız Yere Giriş Aidatı Alıyor!

E333844 nolu Avivasa Emeklilik müşterisiyim. Sistemden ayrılmak istediğimde tarafıma gönderilen bilgi formu tamamıyla yanlış bilgiler içermektedir. Kesinti olarak 1 aylık brüt asgari ücret kesintisi gözükmekte. Bu konuyla ilgili elimde hazine müsteşarlığı sigortacılık genel müdürlüğü özel emeklilik dairesinden tarafıma haklılığımı gönderen yazı olmakla birlikte bu belgeyi Avivasa yetkililerine de gönderdim ve bu özel durumdan bahsettim.


Kendilerininde bu durumdan haberi olmalarına karşın hala benden kesinti yapmaya çalışıyorlar. Lütfen gerekli incelemelerin bir daha yapılıp tarafıma yeniden doğru ayrılma bilgi formu talebi göndermelerini rica ediyorum.

Serdar 235 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Ekim 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi21 Ekim 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön