01 Mayıs 2013 #1773854

Avivasa Emeklilik Hakkı Olmayan Parayı Benden Almak İstiyor!

14. 06. 2012 tarihinde Daha önce çalıştığım işyerinde Vakfa yatırdığım birikimimi AvivaSA BES sistemine aktararak BES sisteminize dahil oldum. Yaklaşık 1 ay önce BES sisteminden çıkmaya karar verdim. Fakat sisteminizdeki paramı çekmek istediğim zaman Vakıftan aktardığım paraya da %15 stopaj kesintisi yaptığınızı söylediniz.


Sonuçta benim ana paramdan kesinti yapmaya çalışıyorsunuz. Ana paradan nasıl kesinti yaparsınız? Buna itiraz ediyorum ve sizden bununla ilgili alınmış kararınızı bana yollamanızı istiyorum ama aradan 3 hafta geçmesine rağmen yollamıyorsunuz. [email protected] tr 'ye mail de attım ama oradan da bir cevap gelmedi. Sorunumun acil olarak çözülmesini istiyorum.

Erkan 174 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön