13 Eylül 2013 #2010518

Avivasa Emeklilik Getirileri Yansıtmamış!

2012 yılı aralık ayında eşimi Avivasa Emeklilik ,emeklilik sisteminize dahil ettim. 8 ay düzenli olarak katılım payını ödedim. Hesapları incelediğimde işlem parası alındığını ancak yatırılan miktarın değerlendirilemediğini , yani sürekli yatırdığım paranın altına düştüğünü tespit ettim.


Fonların getirisi hep artıda olması; fakat getirin ekside seyir etmesini bir türlü anlayamadım. Genel müdürlüğünüz ile yaptığım görüşmede fortay yöneteminden birisi ile görüşme talebinde bulunmama rağmen, ne hikmetse görüşme talebim gerçekleşmedi. Vatandaşları sadece sisteminize katılmasına kadar mı yanında duruyorsunuz .Daha sonra ne hali varsa görsün mü diyorsunuz çözemedim. Sizin sisteminize girdiğimize çok pişmanım.

Ferhat 269 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi13 Eylül 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi13 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön