13 Nisan 2013 #1740563

Avivasa Emeklilik Fon Oranı Değişikliği!

Fon oranlarımı 05/02/2013 tarihinde değiştirmeme ve oranlar internet sisteminde değişti görünmesine rağmen, 3 aydan beri hala eski fon oranlarıyla işlem yapılıp hiçbir şekilde verdiğim talimata uyulmamıştır. Şirketle irtibata geçmeme rağmen 1 haftadan beri hala bir geri dönüş alamadım.


Vermiş olduğum talimat değişikliği neden 3 aydan beri uygulanmıyor ve bu sebepten dolayı uğradığım zararı nasıl geri ödeyeceksiniz?Bu konuyla ilgili gerekli makamlarada bilgi verip geriye dönük uygulamadığınız bu tarzdaki fon değişikliği taleplerini de araştırılmasını sağlayacağım. Konuyla ilgili bariz bir art niyet olduğu fikrindeyim. En kısa sürede geri dönüşünüzü beklerim.

Ömer 121 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön