08 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8336869

Avivasa Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası İstem Dışı Otomatik Yenilendi!

Avivasa Ferdi Kaza Sigortası bilgimiz dışında otomatik yenilenmiş ve kredi kartından bilgimiz dışında tahsil edilmiştir, poliçeyi iptal etmek istediğimizde iş yokuşa sürülüyor. Avivasa ve Akbank iptal etmiyor, müşteri temsilcileri illa şubeye gidin diyorlar, iptal talep formu geçerli olmuyor mu? Yasal olarak iptal hakkımı kullanmak ve kredi kartından çekilen ücretin kredi kartına iade edilmesini istiyorum.

Orçun 2.037 Okunma

Cevaplar

 • Orçun17 Mayıs 2017

  İptal için faks çekmeye çalışıyoruz faks sürekli meşgul

 • Orçun17 Mayıs 2017

  İptal etmemek için süreci uzatıyorsunuz, geçen hafta beni aradınız iptal işlemini gerçekleştiriyoruz onay veriyor musunuz dediniz onay verdim, siz de ''iptal ettik ücret işlem yapılan karta iade edilecek'' dediniz, şimdi de bugün arıyorsunuz iptal dilekçesini faks ile yollayın diyorsunuz yani iptal etmemişsiniz yine!

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Mayıs 2017

  Bildirim değerlendirilmiş, ilgili bilgi verilerek, talebiniz doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi09 Mayıs 2017

  Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. . Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler