27 Mart 2013
Yorum Yap
#1709591

Avivasa Emeklilik Fahiş Kesinti Yapıyor!

Avisasa Emeklilik ve hayat a.ş daha önce talebim olmadan vade tarihine istinaden hayat sigortamı yenileyerek Akbank hesabımdan 261.78. tl çekmişti.15 gün sonra bu duruma itiraz ederek,çekilen paranın iadesini istemiştim. 1 kez mail,2 kez faks,1 kez tel.bildirmeme rağmen cevap dahi vermemişlerdi.amaçlarının süreyi uzatmak olduğu gayet açık.


Bunun üzerine Şikayetvar.com a bu konuyu şikayet ettim.ertesi gün beni cepten arayarak iptal işleminin gerçekleştirdiğini ve 44 tl. nin hesabıma aktarıldığı bildirdiler.yazılı olarak mail ile cevap vermemeleri de gayet anlamlı.yaklaşık 1 aylık süre için 10 aylık bedel kesilmiştir.durumu tük.hak.heyetine şikayet ettim.

Mustafa 138 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Nisan 2013

    Avivasa hayat ve emeklilik şirkeni tüm tüm Türkiyenin önünde şiddetle ve nefretle kınıyorum."Bildirim değerlendirilmiş, Hayat poliçesiile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır." diye standart cevap veriyorsunuz.kime ne bilgisi verdiniz.261 tl hesabımdan çekip,1 aylık süre için 217 tl kesip 44 tl iade etmek dünyanın neresinde böyle bir hesap sistemi var.1 ay için kesilen miktar 10 aylık sigorta bedeli.zaten alacağınızı alıp iptal ettik diyorsunuz.son kuruşuna kadar haram olsun.gerçi helal haram bilseniz zaten bunları yapmazsınız.sizi medya dahil her türlü idari ve adli mercilere şikayet edeceğim.benden kurtulacağınızı zannediyorsanız aldanıyorsunuz.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi04 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Hayat poliçesiile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler