06 Mart 2013

Avivasa Emeklilik Fahiş Kesinti Yapıyor!

Avivasa bireysel emeklilik şirketine 2011 yılı Ekim ayında bana sözde yardımcı olan bir danışman vasıtası ile iki ayrı poliçe yaptırarak girdim. iki poliçe yapmamdaki amaç lehtarlardan birinin kızım diğerinin eşim olmasını istediğimdendi. Bana sözleşmeden 5 seneden önce çıkmam halinde devletin vergi keseceğini stopaj vs kesintisi olacağını söylediler.


Bundan 1 hafta kadar önce çıkmak istediğimde iki poliçeden toplam 840 lira civarında bir para kesileceğini söylediler. Meğer sözleşmede erken çıkmam halinde asgari ücretin aylık tutarının yarısı oranında kesinti yapılması yazıyormuş bu kesintiyi iki ayrı poliçe için yapacaklarmış. Hakkımı hakem heyetlerinde yada adlı mercilerde arayacağım

Ömürcan 105 Okunma

Cevaplar

  • Ömürcan05 Nisan 2013

    Sıkıntımı çözen kimse olmadı birde birşey yapmış gibi cevap yazmışlar. Kesinlikle TAVSİYE ETMİYORUM..

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön