20 Mart 2013 #1696878

Avivasa Emeklilik Eşimin Bilgilerini Vermiyor!

2005 yılında eşime bireysel emeklilik sigortası yaptırdım. Ödemeleri de kendi kredi kartım üzerinden Avivasa tarafından sürekli çekildi. Gün geldi sistemden çıkmak istediğimizde müşteri temsilcisi güvenlik açı. size bilgi veremem illa eşiniz araması lazım demektedir.


Ayrılma talebinin ne aşamada olduğunu öğrenmeye çalışıyorum, eksik evrak varmı yokmu onu söylemesini istediğimde size cevap veremeyiz, eşiniz aramalı diye cevap veriyorlar. Sisteme girdikden sonra parayı kimin ödedeğini niye sorgulamıyorlar.


Ayrıca eşler arasına güvensizliği neden katıyorlar böyle bir ayrımcılık uluslar arası bir şirkete yakışmıyor. İşin özü kardeşim ben paramı istiyorum bir dahada sigortamı Allah korusun.

Akif 135 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Mart 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön