05 Eylül 2016

Avivasa Emeklilik Emeklilik'ten Ayrıldım Bir Türlü Ödeme Yapmıyorlar

Ayrılma işlemini telefonla yaptım. Forum gönderiyoruz dediler hafta sonuydu geldi gelecek bir haftada geldi. Formu eksiksiz doldurun gönderin hemen işleminizi başlatırız dediler faks çektiğim halde kargo 3. gün yetişti işlemi ancak başlattılar bir hafta daha geçti. Ağustos'un 17'sinde evrak yetiştiği halde hala ödememi yapmadılar. 20 iş günü dayatıyorlar. Arıyorum diyor ki takas bankta işlem devam ediyor. Tamamda kardeşim ben takas bankla sözleşme yapmadım ki. Ben Diyarbakır Akbank'a ofis şubesi ile yaptım. Takasbank benimle muhatap olmuyor ki. 10 yıllık maaş müşterisiyim Akbank; tek kelime ile sizinle çalışmak zorunda olduğum için.

Hasan 1.025 Okunma

Cevaplar

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi05 Eylül 2016

  Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilmiştir Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Hasan05 Eylül 2016

  Utanmadan teşekkür istiyorsunuz. Allahınızdan bulun.

 • Hasan05 Eylül 2016

  20. gün para iadesi mi olur Allah'tan korkun vicdansızlar. Borcumuz var diye sisteminizden çıkıyoruz. 20 gün bekletiyorsunuz Allah bunları fitil fitil burnunuzdan getirecek.

 • Hasan05 Eylül 2016

  Ne memnuniyeti kardeşim paramı iade edin.

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi05 Eylül 2016

  Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön