22 Mart 2013 #1699768

Avivasa Emeklilik Eksik Ödeme!

Akbank aracılığıyla satın aldığım işsizlik sigortasını kapsayan b planı hayat sigortası poliçesinde aynen şöyle yazmakta. 600-1000 pakette net aylık maaşın %40 ı ile sınırlıdır. fakat ödeme için brüt maaşın %25'i ödeniyor.Avivasa'ya göre aynı miktar ediyormuş. ocak ayında işsiz kalan benim ocak net maaşım ile aralık net maaşımın farklı olacağını bilmeyen sigorta şirketi olur mu hiç.


Birde benim elimdeki poliçe eski poliçe imi de yeni poliçelerde brüt %25 yazıyormuş. böyle bir şey olabilir mi! ama işlerine gelmiyor ve resmen saf yerine koydular. bunun takipçisi olacağımı ve kendisiyle çok övünen Avivasa'nın benim çevremdeki kişilere satışlarını nasıl yapacaklarını çok merak ediyorum.

Semih 115 Okunma

Cevaplar

  • Semih05 Ocak 2015

    Boş laflarla dolu cevap. Sadece kendi penceresinden bakan firma.

  • Semih07 Nisan 2013

    bu nasıl bir cevap anlayamadım. neyi değerlendirdiniz ve ne değişti.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi04 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Hayat Poliçesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön