02 Temmuz 2013

Avivasa Emeklilik Çıkmak İstiyorum Aidat Kesiyor!

Avivasa Emeklilik için bankada çalışan arkadaş bireysel emeklilik üyesi yaptı . Şimdi çıkmak istiyorum, ama paranın neredeyse tamamını kesiyorlar . Kesinti olmadan paramın iadesini istiyorum.

Burhan 250 Okunma

Cevaplar

  • Burhan31 Temmuz 2013

    komisyon kesmeden çıkış yapmıyorlar illaki aidat kesecekler sanki sermayeleri var ben fark istemiyorum verdiğim paralarımı iade istiyorum o kadar.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön