27 Mart 2013 #1709764

Avivasa Emeklilik Bireysel Sigorta!

Avivasa emeklilik tarafından sigorta yaptırmak istediler.Bende şartlarınız nelerdir diye sordum.Yeni düzenleme geldiğini ve devlet tarafından katkı sağlandığı söylendi.100 TL tutarlı emeklilik sigortası yaptırdığım zaman 25 TL tutarında devlet tarafından ödeneceği söylendi bende kabul ettim, sözleşme imzalandı. Fakat gelen ekstrem de gördüm ki 98 TL giriş bedeli ve ben söylediğim halde 155 tl de aylık ödemem gözüküyor.


Başta bunların hiçbiri konuşulmadı, sadece adınıza kredi kartı çıkaralım 100 tl çip para Avivasaya kayıt olduğunuz için veriliyor dediler.bende tamam çıkaralım dedim çıkarttığım kart 3 ay sonra elime geçti.müşteri hizmetleri aradı geciken borcunuz var deyip süre verdiler.

Onur 99 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön