16 Şubat 2017
Yorum Yap
#7817881

Avivasa Emeklilik Bireysel Emeklilik Haksızlığı!

Devlet tarafından zorla sokulduğumuz bes sisteminden ilk gün cayma hakkımı kullanıp çıktım 10 iş günü içinde paranız iade edilecektir dediler fakat iade etmediler. Müşteri temsilcisi paranın yanlış hesaba yatmış olabileceğini söyledi sistemden kontrol etmelerini hangi hesaba yatırdıklarını açıklamalarını istedim görüntüleyemiyoruz dediler. (Sen görüntüleyemiyorsan babam mı görüntüleyecek acaba) en sonunda sıkıştırınca Akbank para havuzunda parayı tutuyor olabilir dedi (Şaka gibi değil mi!) Akbank ve Avivasa aynı şirket olduğuna göre suç ortağı mısınız diye bir soru yönelttim kendisine bu yaptıklarının yasal olmadığını belirttim. Akbank ile görüşün dedi, Akbank ile görüştüm Avivasa çözmeli bizle alakası yok diyor. Bankalar Güneşli havada şemsiye uzatıp yağmurda ortadan kaybolan kurumlardır Akbank'ın Avivasa'nın vizyon ve misyonu budur bu böyle bilinsin.

My 1.534 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Mart 2017

    Bildirim değerlendirilmiş,ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi17 Şubat 2017

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. . Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler