10 Şubat 2014 #2284581

Avivasa Emeklilik BES İptalini Yapmıyor

İstanbul Tuzla'da deniz harp okulu komutanlığında uzman çavuş olarak görev yapmaktayım. Yaklaşık 3 senedir Avivasa Emeklilik'e üyeyim. Her ay düzenli olarak aidatlarımı ödedim, fakat suan paramı çekmek istiyorum. Çıkış için gerekli belgeleri de doldurup gönderdim, fakat 1 ayı geçkindir muhatap olacak kimseler yok. Telefonlarını arıyorum saatlerce bekletiyorlar kimseler açmıyor. Bu şirketin yüzünden telefonlarını aramaktan bir sürü para ödedim bana da dönüş yapmıyorlar. Kendi paramı çekemiyorum. Avivasa Emeklilik'den şikayetçiyim.

Mehmet 246 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi10 Şubat 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön