09 Mayıs 2013 #1788903

Avivasa Emeklilik Benim Olan Parayı Alamıyorum!

2008 yılında bu yana Avivasa Bireysel Emeklilik üzerinden birikim yapmaktayım. Ev alma durumum ortaya çıktığı için biriken paramı iade etmeleri talebinde bulundum. Firma ile ilk iletişimimden bu yana durumun aciliyetini her seferinde dile getirmeme rağmen ısrarla yasal mevzuat gereği diye başlayan cümleler kurup iademin 20 iş gününe kadar sürebileceğini belirtiyorlar.


Ev alacağım ve burada biriken paramı peşinat olarak vereceğim için bu paraya acilen almam gerekiyor ama karşıma çıkan ilgililer başka cümleleri yokmuş gibi yasal mevzuat deyip başka bir şey demiyorlar. Daha fazla mağdur edilmeden söz konusu birikimimin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Mehmet 250 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Mayıs 2013

    Yukarıdaki beyan eksiktir. Bugün telefonla aranarak hakkım olan paranın ancak 1 hafta sonrasında verileceği bilgisi verilmiştir. Şayet ben bu parayı bir hastamı tedavi için kullanacak olsa idim herhalde hastanız ölsün MEVZUAT GEREĞİ maksimum 20 iş günü içerisinde ödeme yapacağız diyeceklerdi.. Söz konusu durumdan memnuniyetim söz konusu olamaz!!!

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön