17 Aralık 2013

Avivasa Emeklilik Belgemi Göndermiyor!

Geçen hafta aynı konu hakkında şikayette bulunmuştum. Bana iddiaları 10.12.2013 günü gönderdikleri mailde benim imzalamış olduğum formu göndermediklerini iddia ettiler ama mailde yok. Avivasa Emeklilik'ten tekrar istedim tekrar gönderdiler yine istediğim belgeler yok nasıl bir şirkettir bu bana hala alakasız istemediğim bilgiyi veriyorlar.


Bir diyorlar ki maili inceledik içerisinde var diyorlar. Sizin bilgisayar açmıyordur şeklinde söylüyorlar. Az önce yine müşteri hizmetleriyle görüştüm isteğinizi ilgili departmanımıza iletiyorum diyor. Bana 1 sayfa form imzalattılar. Diğer sayfalardaki imzalarımın gerçek olmadığını düşünüyorum. Bu düşüncem yanlışta olabilir. İmzalarım benim mi değil mi bakmak istiyorum.

İbrahim 107 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Aralık 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi18 Aralık 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön