25 Şubat 2013

Avivasa Emeklilik Ayrılma İşlemim Gerçekleşmiyor!

2000 yılında hayat poliçesiyle başladığım Aviva tanışıklığım 2004 yılında Bireysel emeklilik sigortalarımı bu şirkete aktarmakla iyice perçinlendi. Öyleki 2011 yılında iki yeni emeklilik poliçesi ile buradaki emeklilik sözleşme sayımı dörtte çıkardım. Ne var ki şimdi bu sistemde çıkmak istiyorum.


Bireysel emeklilik sisteminden çıkmak için yaptığım başvuruda aktarılan tutardaki ana parayı göremedikleri için stopaj kesintisi yapamadıklarını bu yüzen başvurumu kabul edemediklerini söyleyerek beni hayal kırıklığına uğrattılar. Bunun için bir tarih te vermediler. Çok laubali ve umursamaz bu tutum benim bireysel emekliliğe ve Aviva'ya olan güvenimi yerle bir etti. Kendi parama alamıyorum.

Kurtay 144 Okunma

Cevaplar

  • Kurtay26 Şubat 2013

    Bunun bir cevap olduğunu düşünmüyorum. Sadece aynı şeyler tekrar edilip duruluyor. Verdikleri bilgileri zaten internet sitesindeki mobil sistemden görüyorum. Başvuru formunu faksladım hepsi bu. Bekliyorum Aviva ya güvenmekle hatamı etmişim. Umarım yanılıyorumdur.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi26 Şubat 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, katılımcımıza sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön