02 Nisan 2013 #1719479

Avivasa Emeklilik Aidat Makbuzlarını Göndermiyor!

Ekrana baktığımda şubat ayı aidatı ekrana yansımamış neden. makbuzu ısrarla her ay mail adresime yollanmasını istemiştim ama maalesef makbuzlarımız gelmiyor mail adresime ilerde hesapta eksiklik olursa nasıl kanıtlayacağım. birde kazancımız borsaya endeksli galiba yada fonla çok az bir kar marjinali bize veriliyor yani burada şirket bizden daha çok para kazınıyor.


Ama yatırımcısına vermiyor mesela borsa 80 binden 85 bine çıkmış bize verilen para 83 tl komik bir rakam bir bankadan fon alsam her ay zaten bu parayı kazanırım şu an toplanan bu rakamla. bu şekilde biz burada hiç bir kazanamayız .

Ali 72 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön