29 Ocak 2016

Avivasa Emeklilik Yazılı Anlaşmamız Dışında Para Çekimi Yapıyor!

Yaklaşık 13 aydır BES poliçesi sahibiyim ve aylık ödemem gereken anlaşmada yazılı olan rakam TL 150 olmasına rağmen bu ay hiçbir bilgi vermeden kartımdan TL 162,5 çekilmiştir. İnternet sitesi üzerinden online işlemlerden sebebini görmek istediğiniz zaman ise koskoca Akbank ortaklığı olan Avivasa Sigorta şirketinin internet sitesinin çökmüş olduğundan sebep hiçbir işlem yapılamamaktadır.

Günümüz teknolojisinde akıllı telefonlardan indirdiğimiz uygulamalar çok yaygın fakat Aviva SA'nın bir adet uygulaması mevcut bunda da istediğiniz bilgileri görmek yanınıza kalsın o kadar güven vermeyen bir uygulama ki özel bilgilerimizi yazmaktan çekiniyoruz. Bu konular bence adınıza yakışmamaktadır.

Onur 613 Okunma

Cevaplar

  • Onur 29 Ocak 2016

    Avivasa Emeklilik tarafından arandım ve sorunum çözüme ulaştı. Kendileri için faydalı olabileceğini düşündüğüm bilgileri de dikkate aldıklarını söylediler.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi29 Ocak 2016

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön