20 Mart 2013

Avivasa Emeklilik Yavaş Çalışıyor!

2007 kasım ayında girdiğim (girmez olaydım ) BES siteminden Gayrimenkul alacağım için 14.03.2013 tarihinde sistemden ayrılma talebinde bulundum .Fakat 3 iş günü içinde dönüş olacağını dönüş yapıldığında 5 gün evrak göndermelerini bekleyeceğimi evrakları doldurup ellerine ulaştığında 20 iş günü içinde ödemeyi yapacaklarını belirtiyorlar .

Ben 5 yıldır her ayın 5.inde günü gününe yaptığım ödemeleri 1 ayda alabileceğim ki yaptığım gayrimenkul anlaşmasına göre bu birikime acilen ihtiyacım var aksi takdirde sözleşme gereği 20 bin tl lık bir kayıba uğrayacağım .Sisteme dahil olurken 2 dk ya yapılan işlemler sıra tüketiciye geldiğinde 1 ayı buluyor.Acilen birikimimin geri ödenmesini istiyorum .

Bulent 150 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Mart 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilerek talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön