Avivasa Emeklilik Yasal Varislere Ödeme Yapmıyor!

Selcuk Ö. |

28 Ekim tarihinde vefat eden babamın, Avivasa Emeklilikte bulunan birikimlerini alabilmek için kuruma yapmış olduğumuz neticede hiçbir muhatap bulamıyoruz. Tarafımdan istenilen evrakları 6 Kasım tarihinde kargo ile göndermeme rağmen aradan geçen 14 günde hiçbir işlem yapılmamıştır. Telefonla müşteri ilişkileri ile görüştüğümde hep aynı klasik cevaplar evraklar incelenip tarafınıza dönüş yapılacaktır gibi yanıtlar almaktan bıktım. 14 günde sistemlerinde bulunan yasal hakkımız olan para ile ilgili veraset ve intikal vergi dairesine bir yazı bile gönderemeyen kurum, söz konusu yeni üyelik ya da otomatik ödeme alacağı zaman aslan kesilip son derece profesyonel yaklaşıyor.

Etiketler :

Ödeme Yapmama / Geç Ödeme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selcuk Ö.
  04 Aralık
  11:58

  Bugün 4 Aralık ve firmayı o kadar aramama rağmen ve tüm belgeleri eksiksiz olarak göndermeme rağmen fon satışına bugün başlayacaklarmış ve 10 iş günü sürecekmiş. Düşünün 28 Ekim'de vefat eden babamın tarafımızdan tüm evrakları hatasız ve erken gönderilmesine rağmen firma 1.5 aydan sonra ödeme yapıyor. Üstüne üstlük aradaki işletmiş olduğu yasal olarak hakkımız olan faiz gelirini de ödemiyor. Tek bildikleri otomatik mail atmak ve günü geldiğinde paranızı çekmek

 • 23 Kasım
  09:47

  Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş