21 Temmuz 2015

Avivasa Emeklilik Yapılmayan Para İadesi.

Yetkili

18 Haziran 2015 tarihinde ayrılma talep formu gönderilmiş ancak bir aydan fazla olmasına rağmen ne bir ödeme ne de tarafıma bir dönüş sağlanmıştır. Ayrıca 5 yılı doldurmadan ayrıldığım için 470 TL yatırdığım paradan kesildi (kayıt yaparken bu bilgiler verilmiyor, hatta istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz deniliyor ama Avivasa Emeklilik' in kendisinin problem olduğunu gördüm) telefon ile ulaşarak çözüm aradım.

Ancak her aradığımda 20 dk kadar fazla bekleme süresi olduğundan ayrıca sonuç alamadığımdan yetkililere buradan ulaşmaya çalışıyorum. Umarım 1 ayda daha beklemeyiz. Neredeyse dünya firması diye düşündüğüm firmanın bu kadar basit olduğunu bilmiyordum.

Ferudun 726 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön