08 Ekim 2016

Avivasa Emeklilik Yapılan İptal Sonra Para İadesi.

Geçen sene almış olduğun uzun vadeli konut kredisi için hayat sigortası yapılmış ve her sene yenilenmesi gerektiği bilgisini hesabımdan nakit kesintisi yaşadığım zaman anlamış bulunmaktayım. Bunun farkına varınca kredi çekmiş olduğum bankayı aradım ve paranın çekildiği gün iptal dilekçesi yazılırsa bu sigortanın iptal olacağı ve kesilen paranın iade edileceği söylendi geç kalınan günler için ise cüzi bir miktar kesime uğrayacağından aynı gün içerisinde sigortayı iptal ettirdim. İptal işlemi gerçekleşti ancak kesilen para 231,53 TL olup iade edilen para ise 109.66 TL'dir.

Sigorta firmasını aradım ve bu durumu sorduğumda uzun vadeli kredi de ödemeler kesintiler bu şekilde olacağı söylendi. Ben iptal ettirdiğim sigorta için bu kendi isteğim dışında bana sorulmadan hesabımdan kesilen bu paranın yarısını bile alamadım. Çekilen paranın iadesini tam olarak iadesini talep ediyorum.

Samet 1.248 Okunma

Cevaplar

  • Samet 13 Ekim 2016

    Teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Ekim 2016

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Ekim 2016

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön