14 Mayıs 2013

Avivasa Emeklilik Üyeliğimi İptal Ettim Paramı Alamıyorum!

12/12/12 de Avivasa emeklilikten benden imza aldılar fakat sigortayı 23/01 de başlattılar. 1, 5 yasındaki kızıma birikim için kabul etmiştim eşim istemedi 27/02 de acenteyi arayıp iptalini istedim. fakat bana dönüş olmayınca 04/03 de merkezi arayarak iptal ettim.

Bir taksit ödenmişti iptalini istedikten sonra hesaptan bir taksit daha çekildi. 450 tl toplamda ödedim. fakat bir hizmet yok 2 ay içinde cayma hakkımı kullandım dosya masrafını kesip paramı iade etmelerini istediğim halde paramın iade olamayacağını söylüyorlar. bu haksızlık ben çocuğuma birikim için yaparken zarara uğradım.

Nejla 237 Okunma

Cevaplar

  • Nejla 18 Kasım 2015

    Halen bir çözüm yok 3 yıl olacak firma benim paramı odemedı.

  • Nejla 04 Haziran 2013

    Sayın şırket yetkilileri yukarıda yazdığınız gibi şikayet ,hızmet ve isteklerı elemanlarınız 450 tl paranızı vermıyoruz.aıdat olarak kurumumuzda kalıyor.2 aylık uyeden aıdat kesıntısı yapılıyor.bana bır hızmet verılmeden cayma hakkımı kullandığım halde müşteri hızmetleriniz araştırma yapmadan bana paramı veremıyeceklerını söylüyor.beni üye yapan acentadaki arkadaşınız benden imzayı aldıktan sonra 1 ay gecınce üyeliğimi başlatacaktı.yerim uzak olduğu için imzayı attım.şimdide 5 gün cayma hakkımı geçtiği için 450 tl parama el konuluyor bu haksız kazançtır.ben birikim yapmak isterken zarar ettım.eğer iyi bir kurumsanız ortadakı haksızlığı ortadan kaldırır paramı ıade edersınız.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Haziran 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bireysel emeklilik sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön