23 Şubat 2013

Avivasa Emeklilik Stopaj Kesintisinde Oyalıyor!

Başka bir kurumdan Avivasa ya aktardığım BES poliçemi, geçtiğimiz dönemde iptal ettirip paramı aldım, buraya kadar her şey yolunda. Stopaj iadesi gündeme geldiğinde, firmayı aradım benim iadem ne olacak dedim, diğer firmadan bilgileriniz gönderilmedi o yüzden yardımcı olamıyoruz, ileri tarihte deneyin dediler.

1 ay sonra aradım, aynı cevap, ertesi ay aradım aynı cevap, ertesi ay aradım aynı cevap. Az önce aradım aynı cevap. Ne zaman gelir bilgilerim dedim, bilmiyoruz ileri ki tarihte arayın dediler.

Bülent 153 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi28 Şubat 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Bülent27 Şubat 2013

    Avivasa temsilcisi arayıp ilgilendi. Ve dedi ki ; sorununuzu çözemiyoruz, bizi ara sıra arayıp sorun, bakalım formunuz gelmiş mi ?? !! Şaka gibi !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön