19 Nisan 2013

Avivasa Emeklilik Poliçe Aktarma Yerine Yenisini Açan Personel!

Yaklaşık 6-7 ay öncesine kadar kendim, eşim ve kardeşim üzerine 3 adet poliçe vardı. 3 poliçenin 1 tanesi Avivasa da bulunmaktaydılar. Avivasa dan 3 satış yetkilisi bayan ziyaretime gelip, kalan 2 poliçeyi de kendilerine aktarırsam,yönetim gideri kesintisi yapılmayacağını belirttiler.sonuç olarak Avivasa da 3 poliçem olmuş oldu.

Daha sonra farkettim ki,Avivasadaki satış temsilcileri Avivada olmayan bir poliçeyi aktarmak yerine yeni poliçe açmışlar.Bu sayede prim almışlar.bu problemler sonucunda oluşan yaklaşık 500 tl civarında zararımı Avivasa , kendi pazarlamacılarının suçu olduğunu kabul etmesine rağmen kurumsal olarak ödeyemeyeceklerini söylediler.o kişiler hala Avivasa da pazarlamadalar.

Burak 141 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Bildirim değerlendirilmiş,bireysel emeklilik sözleşmeleri ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön