18 Nisan 2013

Avivasa Emeklilik Paramı Ödemiyor!

Avivasa Bireysel emeklilikten çıkmak için 27 mart 2013 tarihinde dilekçe ve tarafımdan istenen evrakları mail yolu ile gönderdim. beklemeye başladım 20 iş gününde tarafınıza ödeme yapılacak evraklar tamsa eksik değilse böylede beyanatları var.

Ben i 16 nisan 2013 te aradılar beyefendi ıban numaranızı 1 rakam fazla yazmışsınız banka bilginizi verin dediler ve tekrar banka bilgisini verdim hesap numarasını verdim. işkillendiğim için Avivasa yı aradım. demezler mi bana beyefendi 20 günlük süre 16 nisanda başladı çünkü hatalı ıban numarası verdiniz demez mi kardeşim sen parayı yurt dışına mı transfer ediyorsun.

Süleyman 225 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 26 Temmuz 2013

    Bir daha asla bu emeklilik sistemine girmem ve bunun yerine geam altin alip bankada gram altin alarak daha iyi ve istendiginde hemen nakte donusebilen yatirimdir

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi24 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön