15 Ekim 2016

Avivasa Emeklilik Paramı Geri Alamıyorum.

4 ay önce Avivasa Emeklilik'e para ödedim. 2 tane emeklilik sigortam olduğu için birini iptal ettirmek istedim. Telefona çıkan yetkili bana bu numaralı emeklilik ödemeni iptal ettirirsen benden sadece 4.47 lira kesileceğini söyledi. Bende bu lafa inanarak birinin iptalini kabul ettim. Geçen gün Avivasa Emeklilik tarafında arandım hiçbir hakkım olmadığını söyleyerek para veremeyeceklerini söylediler. Gerekçede benim baştan sözleşmeyi imzaladığım içinmiş. Baştan bana sistemden çıktığınız takdirde hiç bir para talep edemezsiniz denilseydi bende sistemden çıkmazdım. Diğer sigortamı da iptal ettirip mahkemeye başvuru yapacağım.

Ünal 1.121 Okunma

Cevaplar

  • Ünal'ın Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Sorun çözüldü hem Sikayetvar.com a hem de Avivasa Emeklilik e Teşekkürler

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Ekim 2016

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi17 Ekim 2016

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön