07 Eylül 2013

Avivasa Emeklilik Onayım Olmadan Tahsilat Yapmış!

Avivasa Emeklilik'ten beni aradılar . Ben onay veremediğim halde, kartımdan onay yapılmış , kafalarına göre bende kartı nasıl olsa kullanmıyorum borcum yok diye rahattım . Ama kart borcum için beni aradılar ve kullanıma kapanmış olduğunu söylediler . Ben bi esnafım ve bu benim bankalar için bir çizik olur sonradan önüme çıkacak . Bu yüzden bu firmadan şikayetçiyim. Gerekenin yapılmasını istiyorum . Bankalardaki çiziğiminde giderilmesini istiyorum.

Aynur 125 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Eylül 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi09 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön