17 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik Ödemeyi Dondurduğum Halde Tahsilat Yapıyor.

15 Ocak 2014 tarihinde iki adet bireysel emeklilik poliçesine ödemeyi dondurma talimatı vermeme rağmen aynı gün karttan tahsilat yapılmıştır. Durum 16 Ocak 2014 tarihinde çağrı merkezi personeline bildirildiğinde tahsilat bölümüne yönlendirildiği, durum hakkında bilgilendirileceğim söylendi ancak bilgilendirme yapılmadı. 17 Ocak 2014 tarihinde tekrar aradığımda; tahsilatın iptal edildiği bildirilmesine rağmen kartımda herhangi bir iptal göremiyorum. Talimatım olmasına rağmen beni bu mağduriyete düşüren Avivasa Emeklilik şirketinin bu tutumunu kınıyorum. Tahsil edilen tutar geri yatırılmadığı taktirde iki adet emekliliğimi ivedilikle başka bir firmaya taşımakta beis görmeyeceğim.

Onur 176 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi20 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi17 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön