29 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik Ödeme İçin Neyi Bekliyorsunuz?

Avivasa Emeklilik ve Hayat Sigorta üyeliğimi iptal ettim. Mail ile evrak doldurup gönderdim. Yaklaşık üç hafta geçmesine rağmen katkı payı ödememin iadesi tarafıma henüz yapılmamıştır.
Avivasa yetkililerine; henüz ödeme yapmadıkları için neyi beklediğimi ve niçin bekletildiğimi çok merak ediyorum. Nasıl bir açıklama yapacaksınız onu daha çok merak ediyorum.

Mehmet 125 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi29 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi29 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön