Avivasa Emeklilik Müşteri Hizmetlerinin Hatasını Bize Ödetiyor!

Gül K. |

Sadece hafta içi hizmet veren bir müşteri hizmetleri servisi o hizmeti de tam olarak veremiyor ise ve sizin Müşteri hizmetlerinizin hatasını bir tüketici olarak ben neden çekmek zorundayım faks ile talep ettiğim evraklar mail adresime gönderiliyor görüşme kayıtlarım inceleniyor ve beni arayan yetkili kişide beni suçluyor.

Neden tekrar aramadınız ?Avivasa emeklilik sözleşmemin sonlandırılması için 1 ay daha beklemek zorunda değilim paramın daha fazla sizin elinizde değerlendirilmesine karşıyım .Şikayetim ve talebim ile ilgili bu hafta sonuna kadar tüm yetkili mercilere şikayetimi paylaşacağım .

Etiketler :

Ödeme Yapmama / Geç Ödeme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  11:13

  Değerli Müşterimiz,
  Şirketimize iletmiş olduğunuz talebiniz detaylı incelenmiş olup süreç hakkında 26.02.2013 tarihinde saat 11:27'de tarafınıza bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz;
  Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Gül K.
  28 Şubat
  13:55

  Katılımcınız olarak taarfıma geri dönüş yapılmamıştır Site üzerinden cevaplama sürenizi kısaltmanız için standart cevap dönmeyin cevap döndünüz ama siteye bana değil

 • Gül K.
  27 Şubat
  15:33

  bana yapılan herhangi bir bilgilendirme yok bilgilendirme kime yapıldı ?

 • 27 Şubat
  10:13

  Bildirim değerlendirilmiş olup işlemler hakkında katılımcımıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.