31 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum.

Avivasa Emeklilik, ben böyle bir müşteri hizmetleri görmedim. Hem bağlamıyor müşteri hizmetlerine, hemde bir sürü reklam dinletiyor iki gündür. Artık bu kadarda olmaz. İki gündür internet sitelerinden de biz size ulaşalım bölümünden form gönderiyorum ona da cevap yok . Yani ben size ulaşamıyorum, siz ulaşın bari dedim o da yok. 444 1 111'i arama sebebim reklam dinlemek değil ki, siz her defasında reklam dinletiyorsunuz yani.

Ahmet 143 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet05 Şubat 2014

    ben avivasa müşteri hizmetlerinden memnun kalmadım çalıştığım tarsus avivasa şubesinden memnun kaldım çünkü işimi onlar gördü iptal edilen poliçe bedeli daha iade edilmedi ama edilmesini beklemekteyim

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi31 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi31 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön