23 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik İzinsiz Poliçe Düzenliyor.

Birkaç yıl önce Avivasa Emeklilik'e girdim. 3 ay kadar önce Avivasa Ankara Bölge Müdürlüğünden arayan bir şahıs fon dağılımı ile ilgilenen olmadığını, bu nedenle yeterli getiri elde edemeyeceğimi, bundan sonra fonlar ile kendilerinin ilgilenmek istediğini belirtti. 2.ziyaretinde yeni fon dağılımı için olduğunu söylediği kağıtları imzalattı.

Kredi kartı ekstremi incelediğimde Avivasa Emeklilik'e ait iki adet kesinti görünce bana yeni bir emeklilik sözleşmesi yapıldığını anladım. Avivasa'yı arayarak anlattım, durum anlaşılana kadar sigortayı dondurdular ve araştıracaklarını söylediler. Bugün tekrar aradılar ve benim doğru söylemediğimi ima eden cümlelerle konuyu kapadıklarını, poliçenin geçerli olduğunu söylediler.

Sinan 143 Okunma

Cevaplar

  • Sinan29 Ocak 2014

    Şirket içindeki çürük elmaları ayıklama yerine olayı örtbas etmeyi tercih ettiler. Ayıp!!

  • Sinan23 Ocak 2014

    Bildirim dedikleri olayı örtbas ettiklerini bildirdiler.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi23 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili 22.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Süreçle ilgili farklı bir gelişme bulunmamaktadır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön