28 Mart 2013

Avivasa Emeklilik İptal Sonrası Ödemede Zorluk Çıkarıyor!

E757731-03 nolu Bireysel emeklilik sözleşmemden ayrılık talep formunu 8 martta Avivasa nın belirttiği adrese attım. 20 gün içinde geri ödeme yapılacağını söylediler. 27 mart günü aradığımda emekli sandığından da emekli olduğumdan dolayı martın 21 ine kadar bunun araştırıldığını, ödemenin 21 marttan sonraki 20 iş gününde olacağını söylediler.

Acaba değerli yetkililer ilk bireysel emeklilik sözleşmesini yaparken bu bilgiyi niçin araştırmıyorlar da çıkma zamanı araştırma ihtiyacı hissediyorlar. İlk haftada talep formunun gelmesi 1 hafta sürdü. Bakalım daha neler çıkacak.

Sıdıka 177 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi01 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön