18 Haziran 2014

Avivasa Emeklilik İptal Sonrası Eksik Ödeme Yaptı.

2012 yılında Akbank Kuşadası Çarşı Şubesinden kullanmış olduğum Konut kredisine istinaden 10 yıllık (yıllık yenilemeli )kredili hayat sigortası yapılmıştır. Bu yıl yenileme döneminde Akbank Kuşadası Çarşı şubesine gönderdiğim dilekçe ile kredili hayat sigortası yenilenmemesini ve iptal edilmesini talep ettim.

Avivasa Emeklilik müşteri hizmetlerini arayarak poliçe iptalimi talep ettim. Bir kaç gün sonra tarafımdan kesilen 499 TL poliçe priminin 299 TL'sini hesabıma iade etmişlerdir. Kalan 200 TL' nin de Hazine Müsteşarlığına hesaplamasına göre primin verilebileceğini yada verilemeyeceğini beyan etmişlerdir. Paramın iade edilmesini rica ederim. .

Eyüp 1.382 Okunma

Cevaplar

 • Eyüp30 Haziran 2014

  bugün avivasa sigorta beni arayıp yine türlü bahaneler uydurup, paramın kalan kısmını(200TL)ödeyemeyeceklerini söylediler.hiç bir kurumda sigorta iptali yapılıp para kesintisi olmuyor neden benim 200 tl mi hala ödememekte ısrar ediyorlar anlamış değilim.paramın hesabıma geçmesini istiyorum.çünkü haksızlığa uğruyorum.lütfen paramı geri ödeyin.. saygılarımla,

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi30 Haziran 2014

  Bildirim değerlendirilmiş, Hayat Poliçesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Eyüp27 Haziran 2014

  merhabalar, hafta sonu oldu halen tarafıma bir bilgi verilmedi ve tarafıma dönüş sağlanmamıştır,mağduriyetimin giderilmesini rica ederim, saygılarımla,

 • Eyüp23 Haziran 2014

  avivasa dan halen tarafıma dönüş olmamıştır. saygılarımla,

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi20 Haziran 2014

  Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön