13 Şubat 2014

Avivasa Emeklilik İptal İstedim Diye Her Gün Miktar Düşürüyor.

Avivasa Emeklilik'ten iptal istedim. Ancak giriş için müşteri hizmetlerine bağlanmak ne mümkün. Bekle bekle... Sağlık için bozuyorum, ancak beklemek mecbur kontör soran yok. Neyse miktar 3-5 düşer dediler. Gün geçtikçe miktar düşüyor. Kaldı ki temsilci başka der, gelen formada başka sağlık diyorum ve ödediğimi istiyorum. Lütfen miktarı düşürmeyin. Ne bu ya keyfimize mi bozuyorum.

Buket 214 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi13 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi13 Şubat 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön