31 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik İptal İşlemini Yapmıyor.

Poliçelerimin iptali için iki haftadır özellikle son bir haftadır aralıksız hemen hemen hergün Avivasa Emeklilik müşteri memnuniyeti merkezini arıyorum ama maalesef hiç kimse telefona bakmıyor. Memnuniyet değil memnuniyetsizlik merkezi. Telefonun başında dakikalarca beklemem rağmen hiçbir şekilde cevaplayan yok. Poliçe yenilenmeden iptal etmek istememe rağmen Avivasa'ya ulaşamadığım için poliçem yenilendi ve prim tutarı kredi kartından çekildi. Umarım Avivasa Emeklilik bu konuda daha duyarlı olur.

Özlem 228 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Hayat Poliçsi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Özlem 31 Ocak 2014

    Acan olsa sikayetimizi de istegimizi de iletecegiz ama nerdeeee

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi31 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön