10 Eylül 2013

Avivasa Emeklilik İptal İşlemini Yapmıyor!

Akbank'tan kredi kullandım. Kredi onaylandıktan sonra, kullanım yapabilmem için emeklilik sigortasının banka tarafından şart olduğu söylendi. Yaptılar ve sorduğum her soruya evet, istediğin an çıkarsın ,yatırdığım para tamamıyla iade olduğunu ve sadece şubeye gelinip olacağı söylendi.

İnanın her söyledikleri gerçek dışı. Şubeye bugünde gittim ,kapatmak için yardımcı olamayacaklarını söylediler. Paramın iadesini istemiyorum, yeter ki kapatılsın. Avivasa Emeklilik bir daha ödeme yapmak istemiyorum.

Yunus 160 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi18 Eylül 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi10 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön