29 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik İptal İşleminde Yavaş.

Avivasa Emeklilik'den yapmış olduğum bireysel emeklilik sigortası (BES) in iptalini istedim. Beni müşteri temsilcisinin 3 iş günün de arayacakları, sonra bana evrak göndereceklerini ve evrakların taraflarına iletildikten sonra 20 iş gününde ( bu da tam bir ay yapar) iadesini yapacaklarını söylediler. Bu kadar uzun zaman diliminde insanları mağdur etmelerinin ne anlamı var? Teknoloji yoksunu bu firma. Tenezzül edipte 3 gün de aramayan firma, acaba kaç günde para iadesi yapar? Prosedür gereği diyorlar ama işlemler bu kadar uzun sürmez tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Ozan 468 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Ozan03 Şubat 2014

    çözüm için çaba harcamayan bir firma sadece yasal yükümlülükleri hatırlatıp duruyor. ve yasaların onlara verdiği(!) süreyi sonuna kadar kullanıp müşterilerin acileyetini ve isteklerini göz ardı ediyorlar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi29 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön