30 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik İptal İşleminde Sıkıntı Yaşatıyor.

BES 'den ayrılmak için Avivasa Emeklilik'e 22.01.2014 tarihinde ayrılma formunu ve ayrılma formu üzerindeki belirtilen ekstra evrakların hepsini gönderiyorum. Ayrılma formu üzerinde belirtildiği üzere 7 gün içerisinde bu işleminiz sonuçlandırılacaktır taahhüt etmenize istinaden 29.01.2014 tarihinin gelmesini bekliyorum.

29.01.2014 tarihi geldiğinde hesaplarıma geçmesi gereken tutarı kontrol ederken bir mesaj ile irkiliyorum; Avivasa karşısındaki müşteriyi saf yerine koyarak benim doldurmuş olduğum formun boş halini bana tekrardan göndererek doldurmamı istiyor . Sevimli SMS mesajları ile tekrar süreyi 1 hafta daha uzatıyor. Hakkımı vermiyorsunuz.

Volkan 189 Okunma

Cevaplar

  • Volkan03 Şubat 2014

    Bu mesajı kendisi ile benim aynı durumda olan arkadaşlara burayı ziyaret ettiklerinde görmeleri için bir eklenti daha yapmak istiyorum. Avivasa hala daha işlemlerimi gerçekleştirmedi ve 20 gün boyunca da bunu gerçekleştirmeyecek peki neden ? çünkü çıkış formu üzerinde doldurduğunuzda gördüğünüz işleminiz 7 gün içerisinde tamamlanacaktır şeklindeki uyarıyı dikkate almayınız,bana telefon ile dönüş yaptıklarında belirttiklerini aynen aktarıyorum. Avivasa Yetkilisi : "Beyefendi sistemden otomatik olarak gönderilen mailleri lütfen dikkate almayınız işlemleriniz 20 gün içerisinde halledeliecektir" Ben:Hıhh 20 gün mü ? Neden ? Siz bana ve benim göndermiş olduğum formda 7 gün yazıyor ? 20 gün nereden çıktı ? Avivasa Yetkilisi : Evet 20 gün imzaladığınız sözleşmenizde bu şekilde yazar. Ben:Peki o zaman insanları yanıltmamak ve planlarını buna göre yapmaları için ilgili ilişik kesme formunda dürüst olun ve buna göre bilgilendirme yapın lütfen. Avivasa Yetkilisi : teşekkürler,değerlendirmeye alacağız. Evet başımdan geçenler bunlar,Özetle hissettiklerim; 1-Avivasa şirketten para çıkmaması için ama diğer taraftan da müşteri memnuniyetinde güven hissi yaratmak için formlarına 7 gün yazıyorlar. 2-Daha sonra hiçbişey olmamış gibi 7 gün geçtikten sonra formu tekrar gönderiyorlar. 3-Müşteri şikayet yaratıyorsa bire-bir hangi müşteri bu konuda şkayet ediyorsa onu telefonda bu bilgileri verip sürenin 7 gün değil 20 gün olduğunu söylüyorlar. Avivasa yöneticisi bu maili iyi okuyun lütfen; Bu izlediğin hiç iyi bir strateji değil;belirli sebepler ile bu sistemden çıkan ancak geri dönmeyi düşünen insanları tekrar kazanmak istiyorsan onlar ile güzel ayrıl ki kapattıkları kapıyı tekrar çalmak isteyen müşterilerin olabilir,ancak sen onların suratına çarparsan bir daha da kimse dönmez,en azından ben olmayacağım.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi31 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi30 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön