24 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik İptal Ettirdiğim Poliçeden Para Almaya Devam Ediyor.

Akbank kredi kartı ekstrem de 2012 yılından 2014 yılının Ocak ayına kadar Avivasa Emeklilik adı altında 2 küsur lira kesinti yapılmaktadır. Daha önce iptal ettirdiğim halde ama ne hikmetse hiçbiri benim haberim olmadan yapılan bu kesintiyi iptal edip paramı iade edemedi. Avivasa Emeklilik'le hiçbir alakam yoktur. Akbank'la işbirliği içinde beni emekli etmeye karar vermişler ve itirazlarımı kabul etmiyorlar. İstemediğim ve yararlanmadığım bu hizmet için alına paralarımın iadesini istiyorum.

Ahmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi24 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön