Avivasa Emeklilik İade Tutarının Eksik Yapılması!

Akhan B. |

Bu sayfadan 1712066 numaralı işleminiz ile Avivasa'dan şikayetimi bildirmiştim. Avivasa 444 11 11 numaralı telefonu arayıp sorunumu çözmemi istemiş. Ben zaten sözünü ettiği telefon ile sorunumu çözemediğim için sayfanızdan şikayetimi dile getirdim. Söz konusu telefonda görevli olan kişilerin yapılan kesintiyi açıklama yetkileri yokmuş. Böyle bir açıklama olur mu?

Söz konusu tutar 38,20 TL. Bu kadar meblağ için uğraşılır mı diyen binlerce insan olabilir. Bu durumu fırsat bilenler de bu yöntemle kim bilir ne kadar haksız kazanç elde ederler.Konu bu anlattığım şekilde değil ise; lütfen birisi bana iadeden yapılan kesintilerin dökümünü göndersin.

Etiketler :

Eksik Ödeme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  14:35

  Bildirim değerlendirilmiş, Hayat poliçesi ile ilgili bilgiler verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Akhan B.
  03 Nisan
  13:03

  Sayın Yetkili,

  Yazdıklarım kimseye ulaşmadıkça ve siz yayımlamadığınız sürece bu sorunu kim çözecek?

  Saygılarımla,

 • Akhan B.
  03 Nisan
  08:35

  Sayın Yetkili,

  Bu sitede 4. defa yayımlanmak üzere şikayet ediyorum sizi. Ancak bu sitede de şikayetimin burada kesilmesini talep etmektedir.

  Zira işin içine "HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI" girmiş bulunmaktadır.

  Sayın Yetkililer umarım bir gün sizin de cebinizden paranızı bu şekilde çarparlar,

  Umarım saygı kuralları çerçevesindedir üslubum, Sayın site yönetimine de selam olsun.

  Saygılarımla,

 • Akhan B.
  02 Nisan
  17:00

  Sayın Yetkili,

  Akbank'tan kullanıp yapılandırdığım ve sitenizde 1712066 ve 1718755 numaralı şikayetlerime nihayet Avivasa Emeklilik'ten dönüş yapıldı. Açıklama aynı; "Bu kesinti Avivasa tarafından Hazine Müsteşarlığının belirttiği formül ile yapılıyormuş ve gizliymiş. Ancak mahkemeye müracaat edilirse bu hesaplama bilgisi verilirmiş.

  Kim tarafından soyulduğumuzu ancak hukuka müracaat edersek anlayacakmışız. Ne güzel bir dünya değil mi? Bu miktarlardaki tutarlar için kimse hukuk yoluna gitmiyor, kesilen bu tutarlar da birileri için haksız kazanç oluşturuyor. Bu yaptığınız biraz ayıp oluyor.

  Saygılarımla,